Vylepšená čeština pro WooCommerce

Na této stránce si můžete stáhnout plugin pro WordPress, který přeloží eshop WooCommerce do češtiny. Je založen na pluginu WooCommerce – čeština 1.9, ale obsahuje řadu dalších překladů – především textů zobrazovaných ve front-endu ve WooCommerce 2.0.7.

Plugin je distribuován pod licencí GPL2.

V případě zájmu o doplňování překladů mi prosím dejte vědět, rád bych je do pluginu zahrnul, aby byly dostupné co největšímu množství potřebných. Překládání přímo v administraci WordPressu lze realizovat docela snadno pomocí pluginu Codestyling Localization.

Stažení pluginu: woocommerce-cscz-by-zaantar

Update: Viz komentáře, překlad WooCommerce je nyní k dispozici na transifex.com.

This post is also available in: English

8 komentářů u „Vylepšená čeština pro WooCommerce“

 1. To je příjemná informace i nabídka. Až se zase setkáme, rád ji využiji. Čas věnovaný práci dovedu ocenit.

  1. Hlavně protože jsem ten překlad potřeboval velmi rychle doplnit a na pár místech upravit podle svých potřeb (v některých případech by se dalo o „správném“ překladu asi debatovat a na to jsem už vůbec neměl čas). A když už byl hotový, řekl jsem si, proč ho nezveřejnit… budou-li mít tvůrci jiných verzí zájem, samozřejmě si moje přeložené řetězce převzít (jako jsem to udělal s podstatnou částí těch jejich).

   1. Chtěl bych se zeptat – ten překlad bych dost uvítal – pokud můžu nějak pomoct, rád pomůžu – ale jak to mám nainstalovat, aby to fachalo?
    Bylo by fajn držet to up-to-date.
    Nějaké reakce?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..